This page hasn't been translated into English yet.
Green Center 9/21/2020 Read 5 min

У Кривому Розі з ініціативи «Зеленого центру Метінвест» облаштують місця для відпочинку

Місце зустрічі, як відомо, змінити не можна, особливо якщо це стосується нашого відпочинку. У Кривому Розі Зелений Центр Метінвест підбив підсумки конкурсу «Місце зустрічі», завдяки якому в різних районах міста до кінця року створять куточки для дозвілля.

Проєкти будуть реалізовані в Тернівському, Покровському, Довгинцівському та Інгулецькому районах. Загалом на конкурс було подано 50 пропозицій.

Проголосувати за ідею, що сподобалася, можна було на сторінці Метінвест Кривий Ріг у Facebook. Серед переможців – габіон (скульптура з декоративної сітки, наповнена камінням та іншими матеріалами) у Тернівському районі в формі герба міста. Автор проєкту планує, що об'єкт стане улюбленою фотозоною для тернівчан і гостей району. Встановлять герб на майдані біля палацу культури «Північний».

Окрім того, культурний об'єкт з'явиться в Покровському районі. У сквері, що примикає до вулиці Едуарда Фукса, створять місце для відпочинку зі скульптурами в формі метеликів. В Інгулецькому районі збудують дві зони відпочинку – на березі річки Інгулець та в парковій зоні. Нове місце відпочинку з'явиться й у парку «Щастя» мікрорайонів Східні.