This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest Polytechnic 7/29/2022 Read 4 min

У Метінвест Політехніці стартував прийом заяв для вступу для бакалаврів

29 липня розпочався відповідальний етап вступної кампанії-2022: стартував прийом документів для вступу на перший та другий / третій курс до гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка». 

Вже у вересні цього року розпочнеться підготовка конкурентоспроможних фахівців в інженерно-технічній сфері за сучасними освітньо-професійними програмами для бакалаврів та магістрів. Щоб полегшити процес подання заяв, ми підготували детальні інструкції для вступників.

Перед поданням заяв рекомендуємо звернути увагу на декілька важливих моментів:

- Термін подання заяв на загальних умовах для бакалаврів триває з 29.07 по 23.08.

- Термін подання заяв на спеціальних умовах (пільгових, індивідуальні усні співбесіди замість НМТ) триває з 29.07 по 08.08.

- Складання НМТ необхідне тільки для вступу на окремі програми для бакалаврів, а саме – «051 Бізнес-аналітика», «073 Вартісне управління бізнесом» і «122 Комп'ютерні науки».

- Якщо вступник обрав одну зі згаданих вище програм, результати НМТ мають з'явитись на вашій Інформаційній сторінці учасника НМТ, а потім і в е-кабінеті (тобто якщо результатів ще немає, треба їх почекати й тоді подавати заяву). Орієнтовно результати мають з'явитись через тиждень після складання НМТ.

Для полегшення процесу подання заяв ми підготували детальні інструкції:

- Інструкція ПЗСО – для подачі електронних заяв через е-кабінет вступника на 1 курс (для вступу на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту – 11 класів)

- Інструкція МС, МБ, ФМБ - для подачі електронних заяв через е-кабінет вступника на скорочені курси бакалаврату (на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра)

Також можна подивитись відеоінструкції, як створити електронний кабінет вступника та подати заяву: 

- на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 класів): https://youtu.be/nr1TM7ikXcE   

- на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра: https://youtu.be/tnqCMq4JJaw


Відповіді на будь-які питання щодо вступу до Метінвест Політехніки можна отримати за номерами телефонів: +38(067) 760-49-71, +38(095) 070-06-37, або надіслати лист-запит на електронну адресу pk@mipolytech.education