This page hasn't been translated into English yet.
Education 6/12/2023 Read 4 min

Студенти Запоріжжя проходять виробничу практику на Запоріжсталі

Теоретичні знання завжди повинні крокувати поруч з відпрацюванням практичних навичок. Це – головна засада якісної освіти, і саме так запорізькі студенти отримують бажану спеціальність.

Саме тому Запоріжсталь ще з 2012 року реалізує програму співпраці з вищими та професійно-технічними навчальними закладами та дає можливість майбутнім металургам на практиці навчитися всім нюансам своєї професії. А згодом стати частиною запоріжсталівської команди. І навіть попри повномасштабну війну в Україні, запорізькі студенти мають змогу пройти виробничу практику на комбінаті.

До речі, саме зараз у цеху гарячої прокатки практикується студент третього курсу Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти Євгеній Сафронов. Хлопець отримує кваліфікацію електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. З додаткових бонусів – офіційне працевлаштування та стабільна заробітна плата на час практики.

– Я вже більше місяця проходжу практику на Запоріжсталі. Це дуже цінний досвід, якого не отримати в аудиторії. А офіційне працевлаштування мотивує отримувати ще більше знань, заглиблюватися у всі нюанси моєї професії, – розповів Євгеній САФРОНОВ. – До того ж тут дуже гарний колектив. І наставник в мене чудовий – завжди відповість на всі питання, допоможе розібратися у нюансах роботи.

Поглибитися у професію Євгенію допомагає Андрій Шило, майстер з ремонту електрообладнання стану, моталок та прибирального району стану ЦГП. Разом з Євгенієм під чуйним наставництвом майстра практичні навички отримують також Данило Канєв та Карнеліан Михайлов, вони також навчаються у ЗПЦПТО.

– Хлопці показують чудові результати. Видно, що їм цікава ця професія, вони уважно досліджують всі питання, дізнаються щось нове для себе. Впевнений, що незабаром вони також стануть частиною великої родини Запоріжсталі та нашого підрозділу та будуть чудовими фахівцями, – зазначив Андрій ШИЛО.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.