This page hasn't been translated into English yet.
Event 7/26/2022 Read 5 min

Спекотний турнір

До Дня металурга та гірника молодіжна організація Запоріжсталі провела змагання з пляжного волейболу.

Проводити спортивні турніри в переддень професійного свята, Дня металурга та гірника, – давня добра традиція молодіжної організації Запоріжсталі. Наприклад, турнір з волейболу вперше організували минулого року, тож цьогоріч вирішили підтримати спортивну ініціативу. Сьогодні це особливо важливо – не забувати, що життя триває. І навіть під час війни треба залишатися у формі, спілкуватися з друзями та колегами, працювати над собою.

До змагань з пляжного волейболу приєдналися не тільки запоріжсталівці, а й співробітники запорізьких активів Метінвесту – Запорізького ливарно-механічного заводу, Запоріжвогнетриву, Метінвест Бізнес Сервісу та інших. Крім того, до спортивних змагань долучилися також вимушені переселенці, які зараз перебувають у шелтерах Метінвесту в Запоріжжі. Люди, які приїхали з гарячих точок Донецької та Запорізької області, тікаючи від страшних подій війни, знайшли друзів і будують життя наново. Тож минулими вихідними на міському пляжі за звання кращих та кубок «молодіжки» з пляжного волейболу змагалися 30 учасників командами 2х2.

– Такі змагання насамперед покликані об’єднати людей у складні часи. Пляжний волейбол до Дня металурга та гірника – це хороший привід зустрітися з колегами, друзями й отримати задоволення від гри, – зазначив провідний фахівець Запоріжсталі зі взаємодії з молоддю Анатолій ШИРМА.

Запекле протистояння в спекотний липневий день завершилося врученням нагород і приємною втомою від участі в дружньому змаганні з колегами.

– Ми грали не заради перемоги, а заради того, щоб добре провести час і відчути маленькі радощі життя – спілкування, сміх, фізичну активність. А перемога – приємний бонус. Ми працюємо щодня заради перемоги, і такі змагання – хороший привід відірватися від буденності й зустрітися з друзями та колегами, – зауважив один із переможців Леонід СВІТЛИЧНИЙ, слюсар-ремонтник ЦГП.

Результати товариського турніру:

I місце – команда «Метінвест» від Запоріжсталі в складі Леоніда Світличного та Олександра Шевченка.

II місце – команда «Сталь», гравці Денис Романченко та Олександр Крутельов, Запоріжсталь.

III місце – збірна команда Запоріжвогнетриву та ЗЛМЗ «Сталеві чоловіки», учасники – Єгор Буря й Антон Зайцев.