This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 3/22/2022 Read 5 min

На робочому місці

Фахівці виробничих ділянок ШУ «Покровське»розповідають, чим зараз живе підприємство та як у нових реаліях працює колектив.

Сергій Новіков

Сергій НОВІКОВ, електрослюсар підземний дільниці ГПР-3:

 Ситуація зараз, звісно, напружена. Але ми намагаємося не піддаватися паніці, а навпаки, зосереджуємося на роботі. У колективі, як на мене, легше переживати такі непрості моменти. Бригада Єгурцова, в якій я працюю, зараз готує вентиляційний хідник блоку 10. Вироблення складне, роботи багато. Я відповідаю за справність усієї електроапаратури. Працюємо в три зміни, відповідно навантаження на колектив збільшилося, але поставлені завдання ми виконуємо.

Євген Музика

Євген МУЗИКА, бригадир слюсарів-ремонтників дільниці РЗО-3:

 Попри обставини, продовжуємо працювати. У лютому провели ревізію й налагодження двох дизельних електрогенераторів. У разі аварійної ситуації вони будуть джерелом електроживлення у сховищі на підприємстві. Для дільниці ШТ-3 виготовили пускову маслостанцію з деталей, що були у вжитку. Її робота дозволить спростити процес запуску дизелевозів після ремонту в шахтних умовах.


Богдан Нич

Богдан НИЧ, заступник начальника дільниці КТ-4:

 У складний час колектив продовжує працювати. На дільниці 67 людей. Ми обслуговуємо два конвеєрні ланцюжки – за допоміжним ухилом і вентиляційним ухилом блоку 10. Їх загальна довжина становить приблизно три кілометри. Своєчасно проводимо ревізію та необхідні ремонти восьми конвеєрів, щоб не допустити аварій і простоїв на лінії.


Руслан Саратов

Руслан САРАТОВ,  ланковий гірничомонтажників дільниці МДО-1:

 Наше головне завдання – монтаж обладнання. І в такий складний час шахтоуправління продовжує роботи з підготовки до введення в експлуатацію 13 південної лави блоку 10. Більшість монтажних робіт у новому очисному вибої вже виконано. Колектив нашої дільниці спільно з дільницею КТ-10 продовжує монтувати стрічкові конвеєри 1ЛТ-120 на магістральному польовому конвеєрному штреку горизонту 930 метрів.


Ірина Баландіна

Ірина БАЛАНДІНА, машиніст з прання й ремонту спецодягу дільниці «Госпроботи»:

 Ми продовжуємо обслуговувати не тільки шахтоуправління, а й інші підприємства компанії Метінвест Покровськвугілля, а також структурні підрозділи. Щодня перемо понад 500 брудних комплектів спецодягу. Для зручності гірників на промисловому майданчику блоку 11 недавно відкрили додатковий пункт приймання спецодягу. Працюємо та віримо, що скоро до нас прийде мир.


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.