This page hasn't been translated into English yet.
Comfort of employees 2/15/2022 Read 4 min

Нова культура харчування: на ЦГЗК відкрили сучасну їдальню

На Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті завершили реконструкцію їдальні № 3. У капітальний ремонт будівлі, заміну комунікацій та обладнання спрямували 23,6 млн гривень. Модернізація відбулася у рамках Стратегії розвитку робочого харчування на підприємствах Групи Метінвест.
 

Ремонт тривав близько двох років. Наразі, їдальня найсучасніша серед подібних закладів на інших підприємствах Метінвесту. Харчувальний заклад працює у режимі фабрика-кухня і буде готувати для буфетів комбінату, які працюють навіть у найвіддаленіших куточках підприємства.

Згідно Стратегії розвитку функції робочого харчування ми приступили до зміни інфраструктури їдалень: формуємо сучасні фабрики-кухні, які готуватимуть в єдиній якості та згідно з усіма міжнародними нормами. Наразі досвід Центрального ГЗК Метінвест поширить й на інші підприємства компанії.

— Максим ТИЩЕНКО, начальник управління соціальної інфраструктури Групи Метінвест. 

В рамках ремонту замінили системи каналізації, водопостачання та електропостачання, встановили сучасну вентиляцію та систему фільтрації питної води. Для робітників кухні закупили професійне устаткування - пекарські шафи, електричні печі та сковороди, м’ясорубки, овочерізки, міксери, слайсери, стерилізатори, посудомийні машини.

Для відвідувачів закупили зручну мебель, підключили Wi-Fi. Новий обідній зал може прийняти 120 гостей одночасно.

«На ЦГЗК системно покращуємо умови праці та побуту. Щороку виконуємо капітальні ремонти будівель, оновлюємо санітарно-побутові приміщення, висаджуємо рослини та організовуємо місця для комфортного відпочинку. Ці заходи важливі задля сприятливої атмосфери в колективі. Одним з най масштабніших проєктв стало відкриття нової їдальні. Тепер вона красива та сучасна. Надалі ми плануємо продовжити ремонти їдалень в інших цехах комбінату», - зазначив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро ШЕВЧИК.