This page hasn't been translated into English yet.
Technics 10/26/2023 Read 4 min

На Центральному ГЗК Метінвесту ремонтують транспорт для перевезення співробітників

На ЦГЗК після капітального ремонту на лінію вийшов оновлений автобус МАЗ-107. Цей автотранспорт щодня доставляє співробітників підприємства на роботу та з роботи.

Автобусний маршрут доволі великий, він курсує за двома напрямками: має 28 графіків пасажирських перевезень по Кривому Рогу і 19 – Петрівським регіоном.

Щодоби автобуси та вахтовки автотранпортного цеху підприємства перевозять близько 2 000 цегоківців, а середньодобовий пробіг автотранспорту складає майже 6 000 км.

Безпеці та комфорту пасажирських перевезень на Центральному ГЗК приділяється значна увага. Спеціалісти АТЦ, водії та ремонтники, ретельно слідкують за станом транспортних засобів, вчасно проводять техогляди та ремонти, і таким чином забезпечують своєчасну та якісну доставку співробітників комбінату на робочі місця.

14-метровий автобус МАЗ-107, який за свій яскраво-зелений колір та довжину має прізвисько «крокодил», отримав прописку в автотранспортному цеху понад 10 років тому. Він завжди надійно, практично без вихідних, служив цегоківцям. За цей час зносилися деякі його конструкції та механізми, та й зовнішній вигляд вимагав кардинального оновлення.

Протягом трьох місяців фахівці черкаського підприємства ЛКТ, яке спеціалізується на капітальних ремонтах автобусів та вахтових автомобілів, виконували апгрейд МАЗу: провели зварювальні роботи кузова, замінили металеві профільні труби, які були пошкодженні корозією. Особливий акцент зробили на оновленні салону – змінили його внутрішню обшивку, поміняли чохли на сидіннях та застелили підлогу новим покриттям. Повністю оновили й пофарбували зовнішню частину автобуса, при цьому зберегли його яскравий колір.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.