This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 3/16/2022 Read 3 min

На Авдіївському коксохімічному заводі працюють над відновленням виробничого процесу

Декілька днів поспіль один із набільших коксохімів у Європі – АКХЗ – зазнав артилерійських обстрілів. У результаті чого підприємство тимчасово вимушене було призупинити виробничий процес. 

Повна зупинка роботи заводу може призвести до гуманітарної катастрофи в місті. Адже підприємство – єдиний постачальник тепла в усі житлові будинки й установи Авдіївки. 

Наразі на заводі проводяться відновлювальні роботи. Для запуску виробництва знадобиться декілька днів, але все залежіть від ситуації в місті. 

Також для відновлення залізничого сполучення із заводом фахівці «Укрзалізниці» проводять ремонтні роботи колії та контактної мережі, які постраждали після обстрілу.

На цю мить у місті немає тепла й водопостачання. 

Наші співробітники докладають героїчних зусиль для вирішення цієї ситуації. Ми розуміємо, що від роботи заводу залежить життєдіяльність міста. Тому продовжуємо робити все можливе, щоб зберегти підприємство. Своєю чергою компанія Метінвест підтримує наш колектив: збережено зарплати, виконуються соціальні гарантії. 

— Віталій ЛИТОВКА, генеральний директор АКХЗ.

Нагадаємо, з червня 2014 року на території АКХЗ розірвалося 320 снарядів, 12 заводчан загинули, з них – два на робочому місті.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.