This page hasn't been translated into English yet.
Career 9/13/2023 Read 5 min

Метінвест Політехніка провів навчання з охорони праці для співробітників Каметсталі

Заради безпеки персоналу, недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків на виробництві, на Каметсталі організували дводенний тренінг з безпеки при роботі з рухомими та обертовими механізмами. 

Навчання проходить із залученням викладача першого недержавного гірничо-металургійного університету Метінвест Політехніка. Навчальний заклад допомагає керівникам здобути теоретичні знання щодо організації безпечної праці їх підлеглих. –

– Даний тренінг – саме для посадових осіб, в підпорядкуванні яких є співробітники, що працюють з рухомими та обертовими механізмами. Головна задача керівників – навчити працювати своїх підлеглих безпечно, перед початком виконання робіт оцінювати професійні ризики та ідентифікувати можливі небезпеки, які можуть виникнути на робочих місцях. Матеріал, що викладається на тренінгу, завжди актуальний, адже робота з рухомими чи обертовими механізмами на виробництві займає третю сходинку за кількістю травмованих працівників, у тому числі зі смертельними випадками. Це стрічкові конвейери, муфти, візки і т.д., тобто усі механізми, які рухаються та обертаються. Наш тренінг адаптований до особливостей металургійної, коксохімічної і гірничодобувної галузей виробництва. – Богдан ЦИМБАЛ, доцент кафедри безпеки праці та охорони довкілля Метінвест Політехніка.

Теоретичне навчання тренінгу підкріплюється кейсом практичних завдань, де учасникам пропонуються умовні виробничі ситуації, які вони вирішують, об`єднавшись у команди.

– Завдяки тренінгу я по-іншому зміг поглянути на вже відомі речі. Дізнався про нові ефективні способи безпечної організації роботи персоналу на дільницях з небезпечним обладнанням. В нашому цеху це і конвейери, і дробильні агрегати, і вантажопідйомні крани, біля яких працюють 15 моїх підлеглих. Тож вважаю, що на заняттях отримав дуже цінні знання, зокрема, опанував нові алгоритми донесення інформації працівникам під час проведення інструктажів та організації підготовчих робіт, згідно з правилами охорони праці, аби максимально чітко скоординувати дії персоналу щодо попередження нещасних випадків. – Олег ОВЧІННІКОВ, майстер виробничої дільниці вуглепідготовчого цеху.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.