This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest Polytechnic 8/15/2023 Read 4 min

Метінвест Політехніка оголосила додатковий набір студентів

У першому недержавному гірничо-металургійному університеті Метінвест Політехніка з 1 вересня стартує додатковий набір студентів на бакалаврат та магістратуру.

Охочим здобути сучасну інженерно-технічну освіту в одному з провідних приватних вишів України потрібно до 5 вересня зареєструватися на співбесіду. Зробити це можна через електронний кабінет абітурієнта в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Цьогоріч умови вступу до університету дуже лояльні. На більшість освітніх програм бакалаврського та магістерського рівня достатньо написати заяву та підготувати мотиваційного листа.

Переваги навчання в Метінвест Політехніці для співробітників Метінвесту та їхніх дітей 

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК. В Метінвест Політехніці  розроблено такий графік навчання, який дозволить здобувати сучасну вищу освіту без відриву від роботи.

ПІЛЬГОВІ УМОВИ. Компанія бере на себе повну оплату навчання своїх співробітників для запланованих кар’єрних ротацій та підвищення ефективності (у разі підтвердження замовлення на навчання керівником структурного підрозділу та дирекцією з персоналу підприємства). Освітня програма має відповідати напряму цільової посади, якщо йдеться про кадрову ротацію, або напряму поточної посади співробітника, якщо мова йде про підвищення його ефективності.

Компанія оплачує 50% вартості навчання для всіх інших співробітників, які мають бажання навчатися у Метінвест Політехніці.

Також компанія повністю оплачує навчання у Метінвест Політехніці дітей співробітників та загалом молоді, якщо вони вибирають затребувані в Групі Метінвест дефіцитні професії.

ТІЛЬКИ КОРИСНІ ЗНАННЯ. Освітні програми університету розроблено фахівцями-практиками відповідно до актуальних потреб бізнесу. Тож якщо ви хочете вивчати те, що сьогодні дійсно користується попитом, то вам – до Метінвест Політехніки.

СУЧАСНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ. Навчання студентів відбувається з використанням спеціалізованих комп’ютерних програм. Лабораторні роботи, практичні заняття та майстер-класи проходять безпосередньо на підприємствах Метінвесту.

НАЙКРАЩІ ВИКЛАДАЧІ. Навчання в Метінвест Політехніці проводять професори та вчені з передовим досвідом та досягненнями у своїх галузях. Передбачені лекції та майстер-класи від експертів Метінвесту.

Графік та спеціальності для додаткового набору в Метінвест Політехніці

Бакалаврат

1 вересня

Початок приймання заяв і документів.

1-5 вересня

Реєстрація заяв на участь у співбесідах (за спеціальними умовами вступу).

6-8 вересня

Співбесіди (за спеціальними умовами вступу).

8 вересня 18:00

Закінчення приймання заяв.

до 11 вересня

Оприлюднення рейтингового списку.

до 15 вересня

Виконання вимог, надання оригіналів документів.

до 18 вересня

Зарахування.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ: Металургія. Інжиніринг електропостачання та електромеханічних систем у металургії та гірництві.  Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехнічні системи в металургії та гірництві. Технології захисту навколишнього середовища. Підземна розробка родовищ. Відкрита розробка родовищ. Розробка родовищ корисних копалин. Збагачення корисних копалин. Комп’ютерні науки. Матеріалознавство. Бізнес-аналітика. Вартісне управління бізнесом. Інжиніринг механічного обладнання та систем. 

Магістратура

1 вересня

Початок приймання заяв і документів.

1-10 вересня

Реєстрація заяв для участі у співбесіді з іноземної мови (замість ЄВІ), фаховому іспиті, фаховому іспиті (замість ЄФВВ) для вступу на окремі програми.

10 вересня 18:00

Закінчення приймання заяв.

11-15 вересня

Проведення співбесід замість ЄВІ, фахових іспитів, фахових іспитів замість ЄФВВ.

до 18 вересня

Оприлюднення рейтингового списку.

до 24 вересня

Виконання вимог, надання оригіналів документів.

до 30 вересня

Зарахування.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ: Металургія сталі. Управління модернізацією металургії. Сучасні технології прокатного виробництва. Аглодоменне виробництво. Інтелектуальні системи управління та робототехнічні комплекси в гірничо-металургійному виробництві. Інноваційні технології та системи захисту навколишнього середовища. Новітні технології розробки родовищ корисних копалин. Технології збагачення корисних копалин. Технології відкритої розробки родовищ. Технології підземної розробки родовищ. Комп'ютерні науки та цифровий інтелект. Інноваційна діяльність у матеріалознавстві. Комп’ютерне конструювання мехатронних систем. Бізнес-процеси та операційна ефективність. Проєктне управління змінами в гірничо-металургійному бізнесі. 

Навчання в технічному університеті Метінвест Політехника – чудова можливість для молодих людей, які прагнуть здобути сучасну технічну освіту та побудувати успішну кар'єру в технологічній галузі

Нагадуємо, що першим кроком для вступу є реєстрація вступниками електронних кабінетів в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Деталі процесу, інструкції та рекомендації можна знайти на офіційному веб-сайті університету

У приймальній комісії Метінвест Політехніки вступникам нададуть усі роз’яснення та підтримають на кожному кроці вступної кампанії +38(095)070-06-37 / pk@mipolytech.education

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.