This page hasn't been translated into English yet.
Stop Coronavirus 11/16/2020 Read 4 min

Кисень для лікарень Маріуполя від ММКІ

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест щодня забезпечує маріупольські міські лікарні життєво необхідним для пацієнтів киснем. Заявки медустанов виконуються в повному обсязі та на безоплатній основі. З 9 по 15 листопада було відвантажено понад 16 тис. кубометрів кисню на суму 880 тис. грн.

Медики зазначають, що основна проблема при коронавірусі – зниження рівня кисню в крові до небезпечних для життя показників. Тяжкі форми COVID-19 вимагають лікування у лікарні, де пацієнт отримує необхідний кисень для підтримки потрібного рівня сатурації, що сприяє більш інтенсивному процесу відновлення та скорочує проведений у лікарні час.

У зв'язку зі збільшенням пацієнтів, які вимагають лікування в умовах стаціонару, з початку осені потреби лікарень у кисні критично зросли. Меткомбінат імені Ілліча виконує заявки лікарень Маріуполя на кисень щодня в повному обсязі.

У медзаклади лише за минулий тиждень поставлено 2670 балонів із киснем, об'ємом по 6 кубометрів кожен. З них на потреби лікарень, які лікують пацієнтів із коронавірусом, відвантажено 15630 кубометрів кисню на суму майже 860 тис. грн. Найбільше потрібен кисень у міськлікарні № 9, з 9 по 15 листопада доставлено 1325 балонів життєво необхідних ліків – кисню. У міськлікарню № 4 відвантажили 617 балонів, до лікарні швидкої медичної допомоги – 419 балонів і 244 балони кисню до лікарні № 1.

«Кисень – це життя для хворих на коронавірус. Тому ми продовжуємо забезпечувати лікарні життєво необхідним елементом у повному обсязі. При необхідності готові збільшити обсяги постачання», – зазначив генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Тарас ШЕВЧЕНКО. Зазначимо, що з початку листопада медустанови Маріуполя з активу Групи Метінвест – меткомбінату імені Ілліча відвантажено майже 40 тис. кубометрів кисню на суму понад 2 млн грн.