This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 5/3/2022 Read 4 min

Каметсталь передав чергову партію ліків до медзакладів Кам’янського

Група Метінвест ухвалила рішення створити в Кам’янському HUB підтримки для співробітників компанії та їх родин, які були вимушені покинути свої домівки. Наші колеги з Маріуполя та інших гарячих точок зможуть отримати консультаційну, медичну, психологічну допомогу, а також знайти житло й роботу на підприємствах компанії.

Міські заклади охорони здоров’я Кам’янського отримали п’яту партію медикаментів від Метінвесту на загальну суму 10 млн грн. До лікарні швидкої медичної допомоги міста передані спеціалізовані прилади для фіксації кінцівок при складних переломах. Завдяки цьому устаткуванню медики зможуть швидше ставити на ноги важких пацієнтів. 

Також у гуманітарному вантажі – найнеобхідніше для лікування поранень і травм: шовний матеріал, стерильні хірургічні інструменти й рукавички, ізотонічні розчини, інфузійні антибіотики, протизапальні та знеболювальні препарати. 

Щоб лікарні отримували те, що їм дійсно потрібно, Група Метінвест у координації з фахівцями сфери охорони здоров’я Кам’янського опрацювали запит медзакладів і визначили перелік необхідних препаратів. Наступне постачання лікарських засобів також формуватиметься на основі актуальних запитів медиків.

Зауважимо, що крім Кам’янського, необхідні медикаменти отримують і лікарні Запоріжжя, Кривого Рогу, Авдіївки, Мирнограда й Покровська. Загальне фінансування на закупівлю медикаментів для лікарень України в містах присутності компанії Метінвест сягнуло 50 мільйонів гривень. Системна допомога від Фонду Ріната Ахметова закладам медицини продовжуватиметься й надалі. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.