This page hasn't been translated into English yet.
Stop Coronavirus 12/15/2020 Read 4 min

ІнГЗК передав міськлікарні № 17 кисневі концентратори

Інгулецький ГЗК компанії Метінвест продовжує забезпечувати лікарню № 17 новим медичним обладнанням. У межах боротьби з COVID-19 підприємство передало медустанові три кисневі концентратори. Раніше в лікарні відремонтували бокси інфекційного відділення для лікування пацієнтів із підозрою на коронавірус та тяжкі легеневі захворювання.

Через пандемію COVID-19 у всьому світі спостерігається дефіцит спеціалізованої медтехніки, а потреба в ній зростає. Компанія Метінвест розуміє всю необхідність допомоги медичним установам у ситуації, що склалася. В межах підтримки лікарень Метінвест проводить ремонти, закуповує спецтехніку, забезпечує медиків засобами індивідуального захисту.

Одна з опорних криворізьких лікарень для боротьби з коронавірусом – міськлікарня № 17. Тут лікуються мешканці мікрорайону Інгулець, найближчих територіальних громад і населених пунктів області. Лікарня приймає пацієнтів, які очікують на результати тесту на COVID-19. Кисневі концентратори використовуватимуть для надання допомоги пацієнтам із пневмоніями та коронавірусною інфекцією, які потребують безперебійної кисневої підтримки. Техніка мобільна й проста у використанні. Один апарат поєднує в собі зволоження, очищення та знезараження кисню.

«Кисневі концентратори – це професійне обладнання, без якого зараз не обійтись. Крім того, зможемо використовувати його й надалі, для лікування пацієнтів з іншими захворюваннями. Завдяки підтримці Інгулецького ГЗК у нашій лікарні відремонтовано основні відділення, придбано нову медичну техніку. Від Метінвесту та фондів акціонерів компанії ми отримали апарати ШВЛ експертного класу, експрес-тести, захисні костюми, медичні екрани, медодяг», – розповів в.о. директора Криворізької міської лікарні № 17 Юрій ЧОРНОВОЛ.

«Мікрорайон Інгулець віддалений від центру Кривого Рогу, тому важливо для наших мешканців забезпечити доступ до різних медичних послуг. І Інгулецький ГЗК системно інвестує в покращення матеріально-технічної бази лікарні. Нещодавно ми відремонтували бокси інфекційного відділення та продовжуємо допомагати медикам у боротьбі з коронавірусом. До кінця року плануємо постачання ще одного кисневого концентратора», – наголосив генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр ГЕРАСИМЧУК. Нагадаємо, що раніше за підтримки Метінвесту в лікарні № 17 відремонтовано травматологічне, хірургічне, дитяче відділення, палату інтенсивної терапії кардіологічного відділення, кабінет травматології.