This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 5/12/2022 Read 4 min

Фахівці фенольно-нафталінового виробництва АКХЗ відновлюють комунікації Нью-Йорка

Спеціалісти фенольно-нафталінового виробництва АКХЗ лагодять системи енергопостачання селища, пошкоджені військовими РФ

На початку травня через ворожі обстріли Торецької громади Донецької області майже три тисячі мешканців Нью-Йорка залишилися без газо- й електропостачання. Співробітники фенольно-нафталінового виробництва Авдіївського коксохімічного заводу разом із ДТЕК і «Нафтогаз» допомагають відновити у селищі комунікації. АКХЗ надав необхідну автотехніку та залучив спеціалістів для допомоги. 


– Наше підприємство багато років допомагає селищу. Разом із керівництвом Торецької громади реалізували багато важливих соціальних проєктів. Нью-Йорк став дійсно комфортним місцем для життя. Сьогодні у нас нові виклики й завдання. Насамперед – зберегти підприємство та селище, допомогти мирним мешканцям. Щоб після перемоги України наші люди знову повернулися до свого рідного Нью-Йорку, – зазначив генеральний директор АКХЗ Віталій ЛИТОВКА.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.