This page hasn't been translated into English yet.
Team 4/23/2021 Read 3 min

Навчитися нового й підвищити кваліфікацію – у Центрі кар'єри Метінвест

Центр кар'єри Метінвест реалізує програми з перекваліфікації та навчання для тих, хто хоче працювати у сфері металургії, а також допомагає в подальшому працевлаштуванні.

У Центрі кар'єри Метінвест зазначають, що гірничо-металургійні підприємства Групи Метінвест цінують і готові приймати до трудового колективу кваліфікованих фахівців. І оскільки галузь постійно розвивається, у молодих людей, які прагнуть навчатися нового, з'являється більше нових можливостей для професійного зростання. Ті, хто вже працює на активах Групи Метінвест, можуть підвищити кваліфікацію за обраною спеціальністю.

Багато співробітників підприємств Групи Метінвест у Маріуполі, Кривому Розі й Запоріжжі вже скористалися послугами Центру кар'єри, що дозволило їм підняти свій професійний рівень і вдосконалити майстерність, як результат – отримати просування службовими сходами та надбавку до заробітної плати.

 

Я завжди прагнув нових знань, а коли з'явилася можливість пройти навчання від Центру кар'єри Метінвест, відразу ж подав заяву. Пів року поєднував заняття з роботою. Потім склав іспит на п'ятий розряд. Якийсь час пропрацював, запропонували пройти ще одне навчання та скласти іспит вже на шостий розряд із вищою заробітною платою.

Олексій Зайцев, оператор поста управління гарячого прокату великосортного прокатного цеху меткомбінату «Азовсталь».

На підприємствах Групи Метінвест зараз особливий попит на робітничі професії – потрібні слюсарі-ремонтники, токарі, верстатна група, електромонтери, електрогазозварники. Навіть ті, хто не має кваліфікації, мають шанс її отримати й підвищити, робочі програми дають можливість навчати тонкощів професії фактично з нуля.

З літа минулого року ми працевлаштували понад сто людей – спеціалістів 5-6 розрядів, так званих високорозрядників. Крім того, ведемо прийняття з робочих спеціальностей – у них зараз основна потреба. Впроваджуємо програму з працевлаштування учнями та паралельного навчання, присвоєння кваліфікації. Наразі такі групи збираються на ремонтне підприємство «Метінвест-Промсервіс». Також набираємо групу слюсарів-ремонтників із працевлаштуванням і подальшим навчанням, машиністів крану на меткомбінат «Азовсталь». Запрошуємо всіх охочих приєднатися до трудової сім'ї металургів. Гарантуємо офіційне працевлаштування, індивідуальний соціальний пакет і конкурентоспроможну заробітну плату.

Яніна Войцеховська, регіональна менеджерка Центру кар'єри Метінвест у Маріуполі.

Телефон єдиної гарячої лінії: 0 800 606 000.

Контакти регіональних офісів:

ЦКМ Кривий Ріг, адреса: м. Кривий Ріг, пр-т Миру, 33. Ел. адреса: ckr@metinvestholding.com.

ЦКМ Запоріжжя, адреса: м. Запоріжжя, пр-т Металургів, 24. Ел. адреса: ckm.zp@metinvestholding.com.

ЦКМ Маріуполь, адреса: м. Маріуполь, пр-т Металургів, 68. Ел. адреса: ckm.mr@metinvestholding.com.