Цех зберігання та відпуску матеріалів (далі – ЦЗВМ) вже протягом 65 років є епіцентром надійної та безпечної «прописки» численних матеріальних «скарбів» Центрального ГЗК. Він відіграє важливу роль у життєзабезпеченні комбінату. До його структури входять 22 склади загальною площею майже 79 000 м2. Щомісяця ЦЗВМ приймає близько 320 мільйонів одиниць ТМЦ, а зберігає понад 700 мільйонів. Це і запасні частини, і комплектуючі, і різні види виробничого обладнання, а також паливно-мастильні матеріали й вторинна сировина та багато іншого. Уся ця величезна кількість ТМЦ в надійних руках співробітників цеху. Адже вони – професіонали своєї справи.
– Усі ці роки трудовий колектив ЦЗВМ примножує традиції професіоналізму, єдності та злагодженої роботи. Сьогодні кожен спеціаліст самовіддано працює на спільний результат. Я щиро дякую кожному співробітнику цеху за трудові успіхи та вірність своїй справі, – сказав генеральний директор ЦГЗК Групи Метінвест Дмитро ШЕВЧИК.
За роки роботи структурний підрозділ змінювався та вдосконалювався. Сьогодні створені оптимальні умови для ефективної роботи ЦЗВМ, які дозволяють зменшувати витрати, підвищувати якість та збільшувати продуктивність. Зокрема, оновлюється техніка: придбані три нових навантажувачі та екскаватор, капітально відремонтований мостовий кран, цех отримав нові модульні побутові приміщення та санітарні вузли, відремонтована будівля адміністративно-побутового комплексу.
Рік тому на базі цеху зберігання та відпуску матеріалів Центрального ГЗК розпочав роботу другий в Україні за розмірами гуманітарний хаб, який став опорним пунктом проєкту «Рятуємо життя». Саме тоді, у березні 2022, у новоствореному розподільчому центрі співробітники цеху разом з волонтерами Центрального комбінату почали невтомну працю з опрацювання гуманітарних вантажів та формування «пакунків життя» для українців, які найбільш постраждали від воєнних дій. За цей рік через руки співробітників цеху пройшло 1 143 тонни життєво важливих продуктів, дитячого харчування, засобів гігієни та навіть теплих речей для військових. За час роботи гуманітарного хабу співробітники цеху зібрали 135 000 пакунків з харчами. Їх отримали люди незахищених категорій громади Кривого Рогу та 14 територіальних громад Дніпропетровщини, Кіровоградщини, Херсонщини та Донеччини.
– Ми робимо усе можливе для подальшого розвитку цеху, покращуємо умови праці та оновлюємо складське господарство. Наприклад, після введення нової технології виробництва концентрату на збагачувальній фабриці, ми модернізували сучасний склад для збереження та відпуску азотної кислоти. Це нові для нас ТМЦ, з якими довелося напрацьовувати певний досвід, налагоджувати процес прийому, максимально дотримуючись усіх заходів безпеки та охорони праці. Протягом року цех є опорним пунктом гуманітарного хабу «Рятуємо життя», створеного за ініціативи Метінвесту у координації з Фондом Ріната Ахметова. Організація його роботи стала почесною справою кожного співробітника ЦЗВМ. У тандемі з відділом соціальних питань нам вдалося забезпечити його успішне функціонування, – розповів начальник ЦЗВМ Олександр ОСАДЧИЙ.
Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.