This page hasn't been translated into English yet.
CSR 9/6/2021 Read 4 min

АКХЗ допомагає ремонтувати міську лікарню

В Авдіївській центральній лікарні відкрили сучасне приймальне відділення. Проєкт реалізований за фінансової підтримки АКХЗ Групи Метінвест, координації ГО «Платформа спільних дій» та в партнерстві з Авдіївською міською військово-цивільною адміністрацією. Триває ремонт неврологічного відділення. Інвестиції компанії в розвиток охорони здоров'я міста цього року становили близько 10 млн гривень.

Здійснено капітальний ремонт входу міської лікарні. Його обладнано з урахуванням потреб маломобільних категорій городян. З'явився і зручний під'їзд із пандусом для транспортування хворих з автомобілів швидкої допомоги.

До дрібниць продумано функціональність приміщень. У приймальному відділенні обладнані кабінети для надання екстреної допомоги і санвузол для людей з обмеженими можливостями, придбано меблі, що відповідають медичним стандартам.

У світлому затишному холі розташувалися реєстратура, аптека та невеличкий затишний кафетерій. Для зручності відвідувачів встановили дивани й інформаційні покажчики.

Отримувати якісні медичні послуги в сучасних комфортних умовах зможуть понад 30 тисяч мешканців міста й сусідніх населених пунктів

Приймальне відділення стало п'ятим об'єктом в АЦМЛ, що відремонтували за фінансової підтримки Авдіївського коксохімічного заводу. На підтримку охорони здоров'я Метінвест із 2014 року спрямував понад 24 млн грн.

– Для Метінвесту важливим напрямком залишається підтримка охорони здоров'я, тим паче в період гострої потреби через пандемію. У містах присутності компанії ми прагнемо створити умови для комфортного проживання не лише співробітників і їхніх сімей, а й усіх мешканців громад. Ми багато років допомагаємо Авдіївській лікарні. Раніше відремонтували три стаціонарні відділення, діагностичну лабораторію. Сьогодні презентували приймальне відділення та вхідну групу. І це не останній подарунок мешканцям міста цього року. До дня народження заводу плануємо відкрити неврологічне відділення, – наголосив генеральний директор АКХЗ Віталій Литовка.

Медицина в Авдіївці помітно рухається вперед. Таке приймальне відділення є не в кожній лікарні обласного рівня. У сучасних умовах надання якісних медичних послуг – дороге задоволення. Добре, що міська лікарня має таку підтримку, як коксохімічний завод і місцева влада, – каже директор департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Володимир Колесник.